Spis blogów z twórczością kreatywnych pisarzy, którzy może jeszcze nie zostali odnalezieni w blogosferze. Powodzenia w zwiedzaniu ich magicznych opowiadań...

Nabór

Nabór jest otwarty ;) Zachęcam do dołączenia do zespołu.

Czy chcielibyście dodać swojego bloga do SB?

Szablon

Archiwum

Statystyka

Popularne posty

Obsługiwane przez usługę Blogger.

#cośinnego "ZARABIANIE"

||
    Każdy z Was pewnie zastanawiał się nad tym jak zarabiać... w interecie. Jest to możliwe, chociaż trochę czasochłonne. Jak pewnie każdy wie - na początku nie ma się jakiś pokaźnych sum z klikania w reklamy, jednak potem się to zmienia. Przechodzicie na wyższe poziomy = wyższe zarobki. Chciałabym Wam przedstawić listę, wg mnie, trzech najlepszych programów do zarabiania, z czego dwa są polskie:


 ~1~

sejfik.com

     Sejfik jest programem polskim, w który wypłatę dostajecie już od 3 złotych. W moim rankingu jest najwyżej, ponieważ są tu liczne konkursy i inne zadania, które także gwarantują Wam zarobek :) Możecie zbierać grosze lub punkty, które później wymieniacie na pieniądze. Uważam, że jako dodatkowy zarobek ten program jest najlepszy.

~2~

Tani mailing

    Centrum reklamy to kolejny polski program godny polecenia. Podobnie jak sejfik wyplaca pieniądze w krótkim czasie od złożenia  prośby o wypłatę. Jednak tutaj możemy zarobić więcej, lecz trochę rzadziej, ponieważ nie do każdej ankiety zostajemy zakwalifikowani. Są tu kokursy, lecz nie można zbierać dodatkowych punktów, tak jak jest to w sejfiku. Dlatego ten program umieściłam na drugim miejscu.  

~3~

MYIYO     Myiyo nie jest programem polskim. Tutaj pieniądze wypłacane są na Paypal, nie na konto, które podacie, tak jak w poprzednich przypadkach. W tym programie nie klika się w reklamy, lecz wypełnia ankiety, które są wysyłane na maila albo widzicie je na stronie. Tutaj zbieracie tylko punkty. Wypłata następuje, jak uzbieracie ich 20 000, a z każdej ankiety możecie dostać od 750pkt w górę.

Życzę powodzenia w przyszłym zarabianiu, o ile zechcecie dodać coś do swojego miesięcznego budżetu :)

Brak komentarzy

Prześlij komentarz